Anketa

Kam na dovolenku?

 

PartneriHome

Vyhľadávanie

dátum

Nedeľa, 20. Spetember 2020

Dnes má meniny Ľuboslava
Zajtra má meniny Matúš
Televízia Východ - Najnovšie správy
Ružín stále znečistený
Veľké množstvo odpadu, ktoré sa tu nahromadilo v dôsledku povodní, sa ešte doposiaľ nepodarilo zlikvidovať. Po každom väčšom daždi na tokoch riek Hornád a Hnilec, ktoré ústia do Ružína, sa do umelej vodnej nádrže priplavia nové kvantá odpadu. Margecany, ktoré ako obec majú povinnosť riešiť túto situáciu, nemajú dostatok financií... Viac sa dozviete v Novinách televízie Východ.
 
Košice hľadajú sedem divov svojho mesta
Realizátorom projektu je Milan Kolcun, ktorý sa rozhodol zriadiť internetové hlasovanie na túto tému. Momentálne je druhý nominačný mesiac, keď môžu ľudia zasielať na internetovej stránke www.potulky.sk svoje návrhy na sedem divov Košíc.
Nominované však nie sú len miesta, ale aj udalosti a ľudia. Viac sa dozviete v Novinách televízie Východ.
 
Charita pomáha po záplavách
Katolícka charita Košickej arcidiecézy  prináša  pre postihnutých záplavami  novinku: Špeciálne sušiče, ktoré  umožnia v relatívne krátkom čase  odstrániť vlhkosť zo zatopených priestorov. Podrobnosti sa dozviete budúci týždeň v Novinách Televízie Východ. 
 
Košický Aupark bude!
Priamo v centre Košíc  vyrastie nové  nákupné centrum s priestormi na aktívny odpočinok, i zábavu.  Končí sa teda polemika o tom, či  sa Košice stanú prvým mestom na Slovensku, ktoré  sa otvorí  novej  architektonickej dominante. Isté je, že nový Aupark  zmení  charakter  mesta  na  celé generácie. Viac sa môžete dozvedieť  v reportáži  Novín Televízie Východ.   
 
Televízna reklama

UKÁŽKY Z PRODUKCIE REKLAMNÝCH FORMÁTOV


Existuje množstvo spôsobov ako zviditeľniť svoju spoločnosť, aktivitu, produkt no spomedzi všetkých dostupných reklamných produktov je televízna reklama dlhodobo a neochvejne na najvyššej priečke účinnosti. Spája v sebe totiž viacero nosičov informácie bez obmedzenia spôsobu vyjadrenia. Kvalitné, precízne vybrané uhly pohľadu, hovorené slovo a príjemná hudba, zapôsobia vždy a na každého.


„reklama nie je umenie, je to poslanie – ako informovať no v prvom rade predávať“

REKLAMA V TELEVÍZII VÝCHOD...

to je aj.....prezentácia Vašej spoločnosti v najväčšej regionálnej televízii na východnom Slovensku poskytujúcej reklamu a reklamné služby pre najprestížnejších klientov

to je aj.....oslovenie konkrétneho potencionálneho zákazníka v lokalite /v meste, v okrese/ podľa vlastného výberu

to je aj.....dosah na viac ako 300.000 obyvateľov najmä v mestách s vysokou kúpyschopnosťou, vďaka masívnemu a neustále rozširujúcemu sa pokrytiu

to je aj.....informácia o produkte či službe Vašej spoločnosti podaná tou najvhodnejšou no najmä nenásilnou formou pretože televízia je najviditeľnejší, najmasovejší a najsilnejší prostriedok propagácie a má najvyšší podiel sledovanosti medzi ostatnými druhmi médií


 

Stiahnite si:

Prezentačný materiál

Všeobecné zmluvné podmienky

 


 
<< Začiatok < Predchádzajúce 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Ďalšie > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL