Anketa

Kam na dovolenku?

 

PartneriHome

Vyhľadávanie

dátum

Utorok, 7. Apríl 2020

Dnes má meniny Zoltán
Zajtra má meniny Albert
Televízia Východ - Najnovšie správy
6. ročník medzinárodného literárneho maratónu v Košiciach
Viac informácií nielen k tejto téme nájdete aj v relácii NOVINY PREHĽAD TÝŽDŇA v premiére vždy o sobotu o 18:00 hodine.
 
Televízia Východ - Archív

V našom archíve môžete vidieť tieto relácie:

 REKLAMNÉ SPOTYNOVINY TELEVÍZIE VÝCHOD

KALEIDOSKOPFARMÁRSKY MAGAZÍN
VIDIECKY MAGAZÍN

 
NOVINY UŽ AJ NA WEBE
Denne aktualizovanú hlavnú spravodajskú reláciu NOVINY, máte možnosť od januára sledovať už aj prostredníctvom internetu. V sekcii ARCHÍV nájdete pravidelný prísun čerstvých informácií z východného Slovenska vo forme denne aktualizovaných videoblokov.

 
NOVÁ ELEKTRÁREŇ
Krajský stavebný úrad v týchto dňoch obnovil územné konanie vo veci umiestnenia Nového energetického zdroja v Trebišove.  Viac o tejto téme sa dozviete v našom archíve.
 
PROTESTNÉ ZHROMAŽDENIE
Na košickom magistráte sa konalo protestne zhromazdenie, ktoreho  cieľom bolo  podporiť zachovanie vojenskej nemocnice v terajšej podobe. Podľa rozhodnutia  ministerstva zdravotníctva by jedna z najlepších nemocníc na Slovensku mala  podstatne obmedziť svoju pôsobnosť. Proti niesu len občania mesta Košice ale aj  značná časť odbornej verejnosti. Viac sa dozviete v našich spravodajských reláciách.
 
OHNIVÁ DRÁMA

Pri fakultnej nemocnici v Košiciach sa par dni pred Vianocami odohrala  ohnivá dráma. Opustená budova určená na demoláciu začala horieť a hrozil výbuch  neďalekého skladu explozívneho materiálu. Viac sa dozviete v našich spravodajských reláciách.

 
POMPÉZNA REKONŠTRUKCIA
Premonštrátsky kláštor v Jasove za dočkal zásadnej obnovy. Celkovú investíciu v rozsahu zhruba 40 000 000 korún financuje v prevažnej miere, rehoľa zo  svojich zdrojov. V týchto dňoch začali rozoberať lešenie na jednej z dvoch  hlavných veží kláštora. Viac sa dozviete v našich spravodajských reláciách.
 
VIANOCE OČAMI DETÍ
Mestské kultúrne stredisko v Trebišove zorganizovalo výstavu betlehémov z trebišovských kostolov. Do akcie sa zapojili aj ty najmenší. V časti nazvanej „Vianoce očami detí“ sú vystavené dielka zhotovené žiakmi materských a základných škôl. Viac sa dozviete v našich spravodajských reláciách.
 
Uzavretý priechod
Od 10.9. až do 10. decembra bude úplne uzavretý hraničný priechod s Ukrajinou v Ubli. Dôvodom 3 mesačnej odstávky je prestavba administratívnej budovy a úprava prestrešenia. V tomto období bude všetka osobná a nákladná doprava presmerovaná na hraničný priechod vo Vyšnom Nemeckom. Aj keď tu dôjde k posilneniu colníkov hlavne počas víkendov sa tu očakáva vytváranie dlhých kolón a k zvýšeniu čakacej doby.
 
Nedostatok miest na košických internátoch
Začína sa nový školský rok a Košice sa stanú dočasným domovom pre veľké množstvo diaľkových študentov, či už z okolia alebo zahraničia. Kapacity študentských domovov sú ale obmedzené a “diaľkárov” je viac ako miest na internátoch. Časť z nich si teda bude musieť hľadať inú formu ubytovania. Viac sa dozviete v Novinách televízie Východ.
 
<< Začiatok < Predchádzajúce 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Ďalšie > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL